KONST / Skulptur & konsthantverk / Golvskärm 7383100
nr 738 3100
Golvskärm
3 delar, Kina, 1800-tal, lackarbete, skurna träsniderier, längd: 136, höjd: 122
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:11:10
30/1 10:49:39